Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Group
id: Kelompok

en: Cancel
id: Batalkan

en: Description
id: Keterangan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Anggota

en: Year
id: Tahun
