Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Year
it: Anno

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: Miles
it: Miglia
