Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Year
ja: 年

en: Start Date
ja: 開始日

en: Miles
ja: マイル
