Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Group
jv: Kelompok

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Year
jv: Tahun
