Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы
