Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
