Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Travel
kn: ಪ್ರಯಾಣ
