Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Year
ku: ساڵ
