Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Model
lt: Modelis
