Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Year
lv: Gads
