Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
