Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक
