Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်
