Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
