Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Year
nl: Jaar

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Model
nl: Model/type

en: Travel
nl: Reizen

en: Miles
nl: Mijlen
