Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Year
nn: År

en: Start Date
nn: Startdato
