Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Year
pt: Ano

en: Start Date
pt: Data inicial

en: Model
pt: Modelo
