Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Year
ro: Anul
