Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отменить

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Year
ru: Год

en: Start Date
ru: Дата начала:

en: Model
ru: Модель

en: Cancelled.
ru: Отмененно.

en: Miles
ru: Миль
