Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Year
sl: Leto
