Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi
