Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Year
sv: År

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Model
sv: Modell
