Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Year
ta: வருடம்
