Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Year
te: సంవత్సరం
