Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Ім'я

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Year
uk: Рік

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Model
uk: Модель

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Travel
uk: Подорожі

en: Cancelled.
uk: Скасовано.

en: Please enter a name
uk: Будь ласка, введіть назву

en: Brand
uk: Фірма
