Travel Log (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Year
vi: Năm

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: Model
vi: Mô hình
