Trees (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: view
af: bekyk

en: Weight
af: Gewig

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Parent
af: Voorganger

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
af: Bladsye op 'n gegewe vlak is georden eerstens volgens gewig en dan verbindingsteken titel.

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: edit order and titles
af: wysig volgorde en titels

en: Title changed from %original to %current.
af: Titel het verander van %original na %current.

en: No changes were made
af: Geen veranderinge is aangebring nie
