Trees (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Parent
ar: الأب

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ar: الصفحات في مستو واحد ترتب بالوزن أولا، ثم بالعنوان.

en: Depth
ar: العمق

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Outline
ar: الهيكل

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Add child page
ar: أضف صفحة فرعية

en: Remove from outline
ar: احذف من هيكل الوثيقة

en: edit order and titles
ar: تحرير الترتيب والعناوين

en: Default child page type
ar: نوع الصفحة الفرعية المبدئي

en: Title changed from %original to %current.
ar: تغيّر العنوان من %original إلى %current.

en: No changes were made
ar: لم يحدث أي تغيير
