Trees (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Hierarchy
ast: Xerarquía

en: Parent
ast: Padre

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Outline
ast: Contornu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Add child page
ast: Amestar una páxina fia

en: Remove from outline
ast: Quitar del contornu
