Trees (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: view
az: görünüş

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
az: Verilmiş səviyyədə səhifələr əvvəlcə çəkiyə, sonra isə başlığa görə sıralanır.

en: Depth
az: Dərinlik

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Outline
az: Kontur

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Add child page
az: Vərəsə səhifə əlavə et

en: Remove from outline
az: Konturdan silin

en: Title changed from %original to %current.
az: Başlıq %original %current olaraq dəyişdirildi.
