Trees (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: Weight
be: Вага

en: Hierarchy
be: Іерархія

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
be: Старонкі дадзенага ўзроўню сартуюцца напачатку па вазе, а потым па загалоўку.

en: Depth
be: Глыбіня

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Outline
be: Кароткі змест

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Add child page
be: Дадаць дачынную старонку

en: Remove from outline
be: Gерамясціць з схемы

en: edit order and titles
be: рэдагаваць парадак і назвы

en: An error occurred at @path.
be: Памылка ўзнікла ў @path.

en: Title changed from %original to %current.
be: Загаловак зменены з %original на %current.

en: No changes were made
be: Ніякіх зменаў не зроблена
