Trees (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: view
bg: преглед

en: Weight
bg: Тегло

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Parent
bg: Родител

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bg: Страниците на дадено ниво се сортират първо по тегло, после по заглавие.

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Outline
bg: Очертание

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Add child page
bg: Добави дъщерна страница

en: Remove from outline
bg: Премахни от очертанието

en: edit order and titles
bg: редактиране на order и на заглавията

en: Default child page type
bg: Тип по подразбиране на дъщерна страница

en: Title changed from %original to %current.
bg: Промяна на заглавието от %original на %current.

en: No changes were made
bg: Не бяха извършени никакви промени
