Trees (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন
