Trees (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Hierarchy
bo: རིམ་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bo: རིམ་པ་འདོན་སྤྲོད་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་དག་དང་པོ་ལྗིད་ཚད་དང་དེ་ནས་ཁ་བྱང་ལ་བསྟུན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་རྒྱུ་ཡིན།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Add child page
bo: ཡན་ལག་ངོས་ཁ་སྣོན

en: Remove from outline
bo: མདོར་བསྟན་ནས་འདོར་བ

en: edit order and titles
bo: གོ་རིམ་དང་ཁ་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Title changed from %original to %current.
bo: ཁ་བྱང་%original་ནས་%current་ལ་བསྒྱུར་ཚར།

en: No changes were made
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གང་ཡང་བྱས་མེད
