Trees (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Hierarchy
bs: Hijerarhija

en: Parent
bs: Roditelj

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bs: Stranice na određenom nivou su prvo poredane po težini i onda po naslovu.

en: Depth
bs: Dubina

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Outline
bs: Bilješke

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Add child page
bs: Dodaj podstranicu

en: Remove from outline
bs: Ukloni iz bilješki

en: edit order and titles
bs: uredi poredak i naslove

en: An error occurred at @path.
bs: Došlo je do greške na @path.

en: Default child page type
bs: Defaultni tip podstranice

en: Title changed from %original to %current.
bs: Naslov promijenjen sa %original na %current.

en: No changes were made
bs: Promjene nisu sačuvane
