Trees (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: view
ca: mostra

en: Weight
ca: Pes

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Parent
ca: Pare

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ca: Les pàgines a un nivell donat s'ordenen primer per pes i després per títol.

en: Depth
ca: Profunditat

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Outline
ca: Esquema

en: Parent item
ca: Element pare

en: Add child page
ca: Afegeix pàgina filla

en: Remove from outline
ca: Elimina de la sinopsi

en: edit order and titles
ca: edita l'orde i els títols

en: An error occurred at @path.
ca: S'ha produït un error a @path.

en: Default child page type
ca: Tipus de pàgina filla per defecte

en: Title changed from %original to %current.
ca: Títol canviat de %original a %current.

en: No changes were made
ca: No es realitzaren canvis
