Trees (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: view
el: προβολή

en: Weight
el: Βάρος

en: Hierarchy
el: Ιεραρχία

en: Parent
el: Γονέας

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
el: Οι σελίδες ενός δεδομένου επιπέδου ταξινομούνται πρώτα κατά βάρος και έπειτα κατά τίτλο.

en: Depth
el: Βάθος

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Add child page
el: Προσθήκη θυγατρικής σελίδας

en: Remove from outline
el: Αφαίρεση από τη διάρθρωση βιβλίου

en: edit order and titles
el: επεξεργασία διάταξης και τίτλων

en: An error occurred at @path.
el: Προέκυψε ένα σφάλμα στο @path.

en: Default child page type
el: Προεπιλεγμένος τύπος ύλης θυγατρική σελίδας

en: Title changed from %original to %current.
el: Ο τίτλος άλλαξε από %original σε %current.

en: No changes were made
el: Δεν έγινε καμία αλλαγή
