Trees (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: view
eo: rigardi

en: Weight
eo: Pezo

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Parent
eo: Patro

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
eo: Paĝoj de nivelo estas unue ordigitaj laŭ pezo kaj poste laŭ titolo.

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Outline
eo: Skemo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Add child page
eo: Aldonu subpaĝon

en: Remove from outline
eo: Forigu de skemo

en: edit order and titles
eo: redakti sinsekvon kaj titolojn

en: Default child page type
eo: Defaŭlta speco de subpaĝo

en: Title changed from %original to %current.
eo: Titolo ŝanĝita de %original al %current.

en: No changes were made
eo: Neniu ŝanĝoj faritaj
