Trees (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: content
es: contenido

en: List
es: Listado

en: Remove
es: Eliminar

en: view
es: vista

en: Weight
es: Peso

en: Hierarchy
es: Jerarquía

en: Parent
es: Padre

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
es: Las páginas en cada nivel están ordenadas primero por peso y luego por título.

en: Depth
es: Profundidad

en: none
es: ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Outline
es: Índice

en: Parent item
es: Elemento padre

en: Add child page
es: Añadir página hija

en: Remove from outline
es: Quitar del índice

en: Tree
es: Árbol

en: edit order and titles
es: editar orden y títulos

en: An error occurred at @path.
es: Ocurrió un error en @path

en: Default child page type
es: Tipo predeterminado de página hija

en: Title changed from %original to %current.
es: El titulo se ha cambiado de %original a %current.

en: No changes were made
es: No se hicieron cambios
