Trees (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: view
et: näita

en: Weight
et: Kaal

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Parent
et: Vanem

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
et: Antud taseme lehed kuvatakse esmalt kaalu ja seejärel nime järgi.

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Outline
et: Sisukord

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Remove from outline
et: Eemalda sisukorrast

en: Tree
et: Puu

en: edit order and titles
et: järjekorra ja pealkirjade muutmine

en: An error occurred at @path.
et: Asukohas @path esines viga.

en: Default child page type
et: Vaikimisi alamlehe tüüp

en: Title changed from %original to %current.
et: Pealkiri %original muudetud pealkirjaks %current.

en: No changes were made
et: Muudatusi ei tehtud
