Trees (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Add child page
eu: Gehitu menpeko orria

en: edit order and titles
eu: ordena eta izenburuak editatu

en: Title changed from %original to %current.
eu: Izenburua aldatu egin da %original-(e)tik %current-(e)ra.

en: No changes were made
eu: Ez da aldaketarik egin
