Trees (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: view
fi: näkymä

en: Weight
fi: Paino

en: Hierarchy
fi: Hierarkia

en: Parent
fi: Isäntä

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fi: Kunkin tason sivut järjestetään ensimmäiseksi painon ja  sen jälkeen otsikon perusteella.

en: Depth
fi: Syvyys

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Outline
fi: Hierarkia

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Add child page
fi: Lisää alasivu

en: Remove from outline
fi: Poista kirjasta

en: edit order and titles
fi: järjestyksen ja otsikoiden muokkaaminen

en: Default child page type
fi: Alasivujen oletustyyppi

en: Title changed from %original to %current.
fi: Otsikko vaihdettiin muodosta %original muotoon %current.

en: No changes were made
fi: Muutoksia ei tehty
