Trees (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: view
gl: vista

en: Weight
gl: Peso

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Parent
gl: Pai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
gl: As páxinas nun nivel dado están ordenadas en primeiro lugar polo peso e logo polo título.

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Outline
gl: Esquema

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Add child page
gl: Engadir páxina descendente

en: Remove from outline
gl: Quitar do esquema

en: Tree
gl: Árbore

en: edit order and titles
gl: editar orde e títulos

en: An error occurred at @path.
gl: Aconteceu un erro en @path.

en: Default child page type
gl: Tipo de páxina filla predefinido.

en: Title changed from %original to %current.
gl: Cambiouse o título de %original a %current.

en: No changes were made
gl: Non se realizaron cambios
