Trees (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: view
gu: જુઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Outline
gu: રૂપરેખા
