Trees (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: view
he: צפיה

en: Weight
he: משקל

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Parent
he: אב

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Outline
he: מתאר

en: Parent item
he: שורת אב

en: Add child page
he: הוספת עמוד בן

en: Remove from outline
he: הסרה ממתאר

en: edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות

en: An error occurred at @path.
he: ארעה שגיאה בנתיב @path.

en: Default child page type
he: ברירת המחדל של סוג דף הבן

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: No changes were made
he: לא נעשו שינויים
