Trees (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: Weight
hr: Težina

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Parent
hr: Nadređen

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hr: Stranice na datoj razini su poredane prvo po težini a potom po nazivu.

en: Depth
hr: Dubina

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Outline
hr: Korice

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Add child page
hr: Dodaj podređenu stranicu

en: Remove from outline
hr: Ukloni iz korica

en: edit order and titles
hr: uredi redoslijed i nazive

en: Default child page type
hr: Zadani tip podstranice

en: Title changed from %original to %current.
hr: Naziv je promijenjen iz %original u %current.

en: No changes were made
hr: Nema promjena
