Trees (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: content
id: konten

en: List
id: Daftar

en: Remove
id: Hapus

en: view
id: tampilan

en: Weight
id: Bobot

en: Hierarchy
id: Hierarki

en: Parent
id: Induk

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
id: Halaman-halaman pada tingkatan ini diurutkan berdasarkan bobot lalu judulnya.

en: Depth
id: Kedalaman

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Outline
id: Kerangka

en: Parent item
id: Item induk

en: Add child page
id: Tambah anak halaman

en: Remove from outline
id: Hapus dari kerangka

en: edit order and titles
id: edit judul dan urutan

en: Default child page type
id: Jenis halaman sub yang standar

en: Title changed from %original to %current.
id: Judul sudah diubah dari %original menjadi %current.

en: No changes were made
id: Tidak ada perubahan yang dilakukan
