Trees (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: content
is: innihald

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: view
is: skoða

en: Weight
is: Vægi

en: Hierarchy
is: Stigveldi

en: Parent
is: Foreldri

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
is: Síðum á þessu stigi er fyrst raðað eftir þyngd og síðan í stafrófsröð.

en: Depth
is: Dýpt

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Outline
is: Útlína

en: Parent item
is: Foreldri

en: Add child page
is: Bæta við undirsíðu
