Trees (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: view
ka: ნახვა

en: Weight
ka: წონა

en: Hierarchy
ka: იერარქია

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Add child page
ka: შვილობილი გვერდის დამატება
