Trees (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: view
kk: карау

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
kk: Беттер берілген деңгейде іріктелген бірінші көлеміне қарай, екінші атауына қарай.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Outline
kk: Жиек

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: Remove from outline
kk: Құрылымнан жою

en: edit order and titles
kk: орын және тақырып аттарын өңдеу

en: Default child page type
kk: Балалық беттің типі әдепкі

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: No changes were made
kk: Өзгертулер енгізілмеді
